Działamy na terenie Małopolski
Masz pytania?
Zadzwoń do nas
tel.: 797-244-447

Mycie, czyszczenie dachów, kostki brukowej

Wysoka jakość = gwarancją zadowolenia naszych klientów

 

Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem kostki brukowej, impregnacją, myciem dachówek i impregnacją  za pomocą dostępu linowego. Jesteśmy firmą działającą na terenie małopolski. 

Działamy także na terenie całej Polski jak również wykonujemy zlecenia poza granicami naszego kraju.

Przy wykorzystaniu dostępu linowego dotrzemy w prawie każde miejsce bez konieczności korzystania z podnośników koszowych dzięki czemu koszty prac związanych z myciem dachówki są dużo niższe.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone impregnaty oraz środki czyszczące które dobierane są w zależności od rodzaju podłoża i stopnia zabrudzenia.

Poprzez fachową pracę i wykorzystanie najlepszego sprzętu firmy karcher jak również sprzętu do alpinizmu przemysłowego (Petzl, Singing Rock) zapewniamy najwyższy poziom wykonywanych usług.

Zapewniamy klientowi doradztwo i dobór odpowiednich materiałów, pracę na najlepszym sprzęcie, doświadczenie i  pracowników z odpowiednimi uprawnieniami oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych usług.

Każde zlecenie poprzedzamy bezpłatną wyceną oraz umożliwiamy bezpłatną prezentacje wykonywanych przez nas usług.

Posiadamy uprawnienia z dostępu linowego a co ważniejsze doświadczenie dzięki czemu potrafimy w bezpieczny sposób umyć dachówkę nie niszcząc ogrodu zbędnymi rusztowaniami oraz ciężkim sprzętem. Zachęcamy do przeczytania opisu techniki naszej pracy.

 

 

ZAPARASZMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEJ FIRMY…

wszelkie prawa zastrzeżone © Andrzej Michalski 2011
design: Aklo WEB