Działamy na terenie Małopolski
Masz pytania?
Zadzwoń do nas
tel.: 797-244-447

Mycie, czyszczenie dachów, kostki brukowej

Wysoka jakość = gwarancją zadowolenia naszych klientów

 

Zajmujemy się kompleksowym myciem dachówek, konserwacją, czyszczeniem kostki brukowej, impregnacją,  jak również wycinką drzew za pomocą dostępu linowego. Jesteśmy firmą działającą na terenie małopolski. Głównymi obszarami naszej działalności są: Kraków i wszystkie miejscowości w obrebie 50 km.  

Działamy także na terenie całej Polski jak również wykonujemy zlecenia poza garnicami naszego kraju.

Przy wykorzystaniu dostępu linowego dotrzemy w prawie każde miejsce bez konieczności korzystania z podnośników koszowych dzięki czemu koszty prac związanych z myciem dachówki bądz wycinką drzew są dużo niższe.

Wykorzystujemy tylko sprawdzone impregnaty oraz środki czyszczące które dobierane są w zależności od rodzaju podłoża i stopnia zabrudzenia.

Poprzez fachową pracę i wykorzystanie najlepszego sprzętu firmy karcher jak również sprzętu do alpinizmu przemysłowego (Petzl, Singing Rock) zapewniamy najwyższy poziom wykonywanych usług.

Zapewniamy klientowi Gwarancję na usługi, ubezpieczenie (NNW), doradztwo i dobór odpowiednich materiałów, pracę na najlepszym sprzęcie, doświadczenie i  pracowników z odpowiednimi uprawnieniami oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych usług.

Każde zlecenie poprzedzamy bezpłatną wyceną oraz umożliwiamy bezpłatną prezentacje wykonywanych przez nas usług.

Posiadamy uprawnienia z dostępu linowego a co ważniejsze doświadczenie dzięki czemu potrafimy w bezpieczny sposób umyć dachówkę bądź wyciąć drzewo w pobliżu budynku. Nie niszcząc ogrodu zbędnymi rusztowaniami oraz ciężkim sprzętem. Zachęcamy do przeczytania opisu techniki naszej pracy.

Jako profesjonaliści dbamy nie tylko o bezpieczeństwo  pracowników ale także o podłoże na którym pracujemy, dlatego posiadamy pakiet ubezpieczeniowy (NNW), zapewniający  gwarancje na wykonywane usługi.

 

ZAPARASZMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEJ FIRMY…

wszelkie prawa zastrzeżone © Andrzej Michalski 2011
design: Aklo WEB